Srpen 2016

12.Já a Trans? - Těžké období

26. srpna 2016 v 14:51 | SagiMário |  Transgender Story
Poslední dobou jsem toho moc zažil a asi bych to tady měl sepsat, proto ten blog mám, takže, končí nám prazdniny a můj první problém je ten, že mě všichni ve škole berou jako ženu a Já už si zvykl na mužský rod v komunikaci, nevím, co budu dělat. No jedeme dál posledních pár dní jsem byl dost zoufalý nepohodl jsem se z mámou, přiznal jsem se k tomu že nosím Binder- stahovák, moje máma to nevzala nejlépe zakázala mi jej a taky i to že chci na Testosteron a operace, prý si ničím tělo, je to snad moje tělo ne? No co, co se týče domova vzdal jsem to ale byl a jsem opravdu smutný, ale co nadělám, napsal jsem ze zoufalství Fifkové, velmi mi pomohla a měl jsem zase trochu naději v to, že při mně někdo stojí.


No kontaktovala mou psycholožku, protože mi řekla že jinak než aby se ozvala někomu mi blízkému nebo komu věřím by mi nedokázala pomoci, po chvíli uvažovaní a strachu jak to psycholožka veme jsem kontakt odeslal. Oddechl sem si když mi psycholožka i sexuoložka paní Fifková napsala, že to obě chápou a že se domluvili na tom, že mé mamince předají kontakt na paní Fifkovou aby, jí to pomohla pochopit a vysvětlit, což je fajn, nejsem na to sám.
Paní Fifková se mě hned při prvním emailu zeptala, jak chci oslovovat, překvapilo mě to, ale zahrálo u srdíčka, konečně mě někdo takhle oslovuje sám od sebe.

Psycholožka mi řekla, že až se uvidíme v září domluvíme se na dalším postupu.. Jsem šťastný ale zároveň tak unavený, smutný. Mít strach z neznáma je hodně těžký a jít za svým snem ještě těžší.

Upřímně už si ani nedokážu představit, že v budoucnu se neobjevím u Fifkové problém je, že je z Prahy což je sakra daleko. No + vozíčkář s blbou orientací v prostoru a ve světě. Paráda, bude to zjevně velká zkouška ….

11. Já a Trans? - BYL jsem Pán domu, teď nejsem nic....

15. srpna 2016 v 10:52 | SagiMário |  Transgender Story
Máma si našla přítele a od Té doby je vše jinak,vím že některé okamžiky budou znít dětinsky ale mě přijdou důležité, když jsem včera seděl vedle mamky řekla mi mohlA by jsi prosím tě uhnout chce jsi sem sednout Přítel ( jméno sdělovat nechci) to ti to samotné nedojde? Tolik mě to zabolelo, cítil jsem se tak odstrčený tak na nic vždy mi máma říká, že se mezi mne a mezi mého tehdejšího přítel také necpala, ale ona po každé seděla na svém místě tak jako včera Já. Cítím se opravdu zle, jako bych nic neznamenal zamrzelo mě hodně i jak to řekla …. Jsem moc smutný, protože takových věcí je víc, mám pocit, že se ztrácí i vzájemná důvěra a už se mi tolik nesvěřuje a Já jí, ona už má někoho komu vše muže říct, za to Já zůstal sám protože mou Transsexualitu máma nebere L ale vše chce čas, co se týče mých problému. I když nejsem Bio chlap cítíl jsem se jako nejstarší chlap v domě takže, tak - Ano, možná to někteří nepochopí ale jsem jak poražený alfa samec … Náš rodinný vztah už není jako dřív mám pocit, že cokoli doma udělám, jakoukoliv práci či věc, udělám špatně. Omlouvám se, že jsem neuvedl víc věcí ale nemohu jsi teď na žádné vzpomenout, ale plánuji se zase pořádně pustit do blogování, protože vím že někteří z vás ví jaké to je …

10.Já a Trans? - Stahovák

10. srpna 2016 v 17:18 | SagiMário |  Transgender Story
Tak jseeeeeem se rozhodl rozseknout to, ale předem se chci omluvit, že jsem dlouho nenapsal. Naštval jsem se a i přes hádky z rodinou o tom, že trans jsem nebo nejsem a že do sebe nemam nechat řezat a že nemám nosit binder ( stahovak) jsem si jej pořídil, nosim jej ale na tajno.
Mama si toho jestě nevšimla, což ve mě vyvolává pocit že zjevně zle stahuje a že mi prsa vidět jdou no, co Já se cítím velmi dobře, konečně jako chlap, dnes i včera jsem si venku bušil do hrudi jako gorila :D jak vtipné Marián ze sebe dělá opici, jako by už opicí nebyl. No co jdeme dal, Máma tedy neví, že ten stahovák mám, jsem z toho pořád stuhlí, že to máma pozná snad to do zitra přežiju a zítra jsi o tom promluvím s psycholožkou, musím být tentokrát opravdu otevřený, chci už začít žít a mámě ukázat že jsem opravdu chlap..