12.Já a Trans? - Těžké období

26. srpna 2016 v 14:51 | SagiMário |  Transgender Story
Poslední dobou jsem toho moc zažil a asi bych to tady měl sepsat, proto ten blog mám, takže, končí nám prazdniny a můj první problém je ten, že mě všichni ve škole berou jako ženu a Já už si zvykl na mužský rod v komunikaci, nevím, co budu dělat. No jedeme dál posledních pár dní jsem byl dost zoufalý nepohodl jsem se z mámou, přiznal jsem se k tomu že nosím Binder- stahovák, moje máma to nevzala nejlépe zakázala mi jej a taky i to že chci na Testosteron a operace, prý si ničím tělo, je to snad moje tělo ne? No co, co se týče domova vzdal jsem to ale byl a jsem opravdu smutný, ale co nadělám, napsal jsem ze zoufalství Fifkové, velmi mi pomohla a měl jsem zase trochu naději v to, že při mně někdo stojí.


No kontaktovala mou psycholožku, protože mi řekla že jinak než aby se ozvala někomu mi blízkému nebo komu věřím by mi nedokázala pomoci, po chvíli uvažovaní a strachu jak to psycholožka veme jsem kontakt odeslal. Oddechl sem si když mi psycholožka i sexuoložka paní Fifková napsala, že to obě chápou a že se domluvili na tom, že mé mamince předají kontakt na paní Fifkovou aby, jí to pomohla pochopit a vysvětlit, což je fajn, nejsem na to sám.
Paní Fifková se mě hned při prvním emailu zeptala, jak chci oslovovat, překvapilo mě to, ale zahrálo u srdíčka, konečně mě někdo takhle oslovuje sám od sebe.

Psycholožka mi řekla, že až se uvidíme v září domluvíme se na dalším postupu.. Jsem šťastný ale zároveň tak unavený, smutný. Mít strach z neznáma je hodně těžký a jít za svým snem ještě těžší.

Upřímně už si ani nedokážu představit, že v budoucnu se neobjevím u Fifkové problém je, že je z Prahy což je sakra daleko. No + vozíčkář s blbou orientací v prostoru a ve světě. Paráda, bude to zjevně velká zkouška ….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama