16. Já a Trans? - Stálé čekání

11. února 2017 v 9:15 | SagiMário |  Transgender Story
Stále čekám na den, kdy mne někdo s přátel, rodiny a blízkých osloví jako muže, víte čekám každý den, jak malé dítě třeba jen kdyby to řekli omylem...

Před Pár dny jsem se ve třídě rozbrečel, už nezvládám školu a to jak pořád slýchám svoje jméno. Je to pro mě težké slýchat slečno Kristýno. A tak i přes zákaz třídní učitelky - rozkřikovat to, jsem napsal email jedné mé oblíbené učitelce, že jsem, kdo jsem. Teď netrpělivě čekám na její odpověď.

Konzultoval jsem po emailu s paní Fifkovou, co a jak a domluvili jsme se, že je možné, že by mi dala papír pro školu, kdo jsem a jak to mám. Samozřejmě mám i obavy, protže si myslím, že se máma bude zlobit, že to urychluju a že je to ještě málo sezení na to abych měl papír. Ale upřímně den za dnem a noc za nocí se strašně táhnou a Já už v tomto těle nemohu být nenávist k sobě samému.

Kdykoli se podívám do zrdcadla, říkam si, proboha, co jsem zač?

Jsem chlap a už nehodlám nikomu nic dokazovat - prostě brečím a mám city, no a co ? prostě i chlap brečí, takové kecy, že chlapy nebrečí...
Zase tento článek o ničem no co aspon sděluji co cítím a jak mi je....

už odpočítávám den za dnem... Kdy půjdu k Fifkové. Samozřejmě se mi to všechno zkomplikovalo a musel jsem díky tomu že jsem nakonec ten týden doma díky jarním prázdninám zjíštovat jinou trasu, protože předtím jsem to měl z Ostravy do prahy těd musim z Bruntále do Prahy takže s přestupem na Olomouc. Ach jo nic nic nic nemuže jít jednoduše, ale občas musíme za něco dobrého něco objetovat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mitsuki Mitsuki | 11. února 2017 v 10:59 | Reagovat

Ahoj, upřímně chápu, že ti přijde jak se to hrozně vleče, ale když vytrváš stonásobně se ti to vrátí. Aspoň tak si to říkám já, taky bych byl nejradši, kdyby to bylo ze dne na den, ale musíme čekat. Postoj tvého okolí mě mrzí, ale je to pochopitelné, v jejich blízkosti se děje velmi radikální změna, kterou se snaží oddalovat. Pokud opravdu cítíš, že takhle to bude dobře, tak to bude dobře a až tohle všechno budeš mít za sebou, tak budeš šťastný. Můžeš má slova brát vážně nebo taky ne, nejsem odborník, ale píšu to jak to cítím. Mimochodem ta fotka je super :-)

2 SagiMário SagiMário | E-mail | Web | 11. února 2017 v 12:23 | Reagovat

[1]:  děkuju, :)

3 anita anita | 3. července 2017 v 10:09 | Reagovat

ulalala ..chlapy jsou drsni
nebreci:)) tak si vyber jo:)
[1]: jasny ze z toho je ti
nanic. je ti do breku
z netolerance no v
skolach to takovy je ..
jeste ze hanka pise  .!!!
mista jako praha te maji
u prdele co ses a jinde..
bohuzel ty co prijeli
do prahy z havirova
a pod brzo maj nosik
nahoru..a nevim proc :(

dej si snickers ..kdyz
mas hlad tak to nejses
ty. ;-)  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama