Duben 2017

18. Já a Trans? - Velikonoce

17. dubna 2017 v 10:20 | SagiMário |  Transgender Story
Ráno jsem vstal nechali jsme maminku a děvčatka v rodině nasnídat, byl jsem nervozní a natěšěšený po snídani jsme se synovcem vymrskali děvčata a Já byl nervozní protože jsem sám nevěděl jak se ke mě sousedé budou chovat ku podivu naproti byli novy sousedi tudiž mě neznali a Já si vykoledoval s prckem nějaké sladkosti, další sousedi co mne znali věděli od mamky že podstupuju přeměnu a tak se mě akorád zeptali jak mi mají říkat a bylo, zeptala se mne jestli nechci panáka, což jsem odmítl - nepiju.
Tak nám dala ještě kousej berana a šli jsme domů dostali jsme sladkosti a Já měl krásný pocit, zároven jsem, již po dvou sousedech byl unavený a ani jsem nevěděl kam mám jít, takže jsme šli domů.

Strašně mě mrzí že jsem si tohle nezažil v detství a dostával akorád tak to co mi nebylo nejpříjemnější jako muži, Lituju že jsem si jako dítě nevikoledoval to co si vykoledoval můj bratr. Jsou to hlouposti atd..
Dnes jsem si to náramně užil...

Jinak jsem si byl v pondělí pro občanský průkaz a jsem oficiálně Víťa takže mám velkou radost :) Snad se brzy dostanu k hormonům a budu šťastnější a šťastnější