Únor 2018

22. Já a Trans? - rozchod

23. února 2018 v 16:17 | SagiMário |  Transgender Story
Ahoj lidi,
Přišel jsem se na svůj blog tak trochu svěřit. Dostal jsem tak trochu drsný kopačky, měl jsem přítelkyni. Znali jsme se již jako dobří kamarádi 5 let.
Tento rok jsme se do sebe zamilovali a první impuls vydala ona.
Ptal jsem se ji jestli to nevadi to jwky jsem a ona mi řekla že ne, že mě bere jako chlapa vic než kohokoliv jiného, neustále jsem se také ujištoval zda to řekne rodičům protože jsem znal její mamku a věděla to o mě myslel jsem si že to bude v pohodě....

V neděli večer jsme si měli pokecat po telefonu protože jsme sk to slíbili tak jí volám a vzápěti mi přijde SMSka zavolám večer volala jsem si s kamarádkou. Slibuju. Pak asi za 10 min. Zvoní telefon,- přítelkyně. Tak to zvednů a v povzalí slyším křik a najednou mi to típla. Tak jí ve strachu volám zpět nic. Pqk mi zase volá tak to zvednu a v telefonu její otec - dobrý večer, nepřeju si aby jste se výdal z mojí cerou ani jí nekontaktoval a nechci abyste za ní ve škole chodil. Není na tom psychicky dobře. V povzdálí slyším přitelkyni jak strašně brečí.. Zmohl jsem se jen na slovo dobře.. A tipnul jsem to, celý jsem se rozklepal byl jsem jak ratlík apsolutně jsem nechápal co se děje. Bal jsem se jí volat, na fb taky nebyla. Myslel jsem si že jí otect četl nějaký intimní SMSky. Celou noc jsem nespal. Druhý den jsem se s tím svěřil kamarádce.
Říkala že jsem určitě noc zlýho neudělal. Po škole za mnou přišla na intr a začala mi vykladat naprosto z ničeho nic, že bychom to spolu měli ukončit že to takhle nepujde apsolutně jsem enchapal kde na to přišla. Pořád mi říkala musiš pochopit že jsi jiný jejim rodičum vaďí že si trans...

Další den kterej jsem taky nespal. Ráno jsem ji hned ve škole uviděl a jel za ní na svém vozíku jako torpédo ona i kamaradka mě odehnali, že to neni doprej napad, že poblíž je máma.

Tak jsem teda odjel do třidy a počkal tam na ní.
Pak přišla, že apsolutně nic nechápe, že měla o mě hrozný strach a že taky nespala, že rodiče jí zabavili mobil zakazali fb a všechno strašně brečela nevedel jsem co dělat. Snažil jsem se jí uklidnit. Ikdyž jsem sám byl na sesypání... Pak zazvonilo na hodinu. Ja měl jěště volno ale ona měla na osmou. Za 10 min. Přišla sedla si a řekla musime se rozejít. Stál jsem opřený pevně o stůl a najednou jsem se ocitl na zemi.
Řekl jaem jí ať jde do třidy a ja seděl na zemi a snažil jsem se nebrečet, cítil jsem se hrozně byl jsem ve třídě sám a tak jsem si mohl dovolit aby tam lítala sprostá slova teď si ani upřimně neuvědomuju zda jsem byl sám.
Pqk za mnou chodila každou přwstavku a pořad brečela.
Předposlední hodinu jsem začal mít uzkosti tak silné že jsem musel dýchat do sáčku, asistentka bylq pohotová a byla tam se mnou, pak přišla další přestávku a to už jsem nedával a Asistentka to viděla a tak Aničku vyprovodila, já se rozbrečel a hrozně zle se mi dýchalo, citil jsem se unavený, hrozně vyčerpaný, Asistentka seděla vedle mě a hladila mě po zádech, mam pocit jako bych byl chvílemi mimo.. Nedokázal jsem moc odpovídat, jen jsem pokyvoval hlavou. Pak opět hodina kdy jsme přesvedšovali učitelku, že záchranku nepotřebuju jenže ona neposlechla a zavolala ji, při slově záchranka, se mi zvedne tep w je mi daleko hůř.. No tak přijeli vzali mě, dostal jsem kapačky a za pár hodin mě pustili. Cítil jsem se naprosto opilý..nebo jako po flámu....
Pak když jsem byl v pokoji přišlq za mnou kamarádka a začala mi řikat, že už jsem na tom líp než přitelkyně a že to mam pochopit že být trqns není normalní....

No mamka si mě pqk musela odvest domů protože mě na intru nechtěli. Prostě perný týden..

21. Já a Trans? - Co a Jak?

2. února 2018 v 21:42 | SagiMário |  Transgender Story
Mnoho z Vás hlavně FtM Lidí se mne ptalo co a jak? jak je to z operacemi a jak jsem se k tomu všemu dostal :)
Napíšu to ve zkratkách neumím to nejlíp popsat.

1. POZNAL JSEM, ŽE SE MNOU NENÍ NĚCO OK
- V takovém případě nejdřív zajděte k psychologovy.

2. OBJEDNEJ SE K SEXUOLOGOVI
Ničeho se nebát a jít do toho, Já i když jsem z Bruntálska objednal jsem se k Fifkové, protože sexuoložka v ostravě by to tak nejradeji protáhla na cca 8 let než by se člověk dostal k hormonům.

3. U SEXUOLOGA
a) popíše, covšechnoo tě čeká, b) bude po tobě chtít životopis. c) u dalšího sezení ten životopis s tebou probere, u mne neměla pochyb ,že jsem Trans. d) hned první sezení mi dala papíry na matriku a všechny kontakty abych se objednal na endokrinologii, internu a psychologa.

4.VŠECHNA VYŠETŘENÍ
Myslím si že všechna vyšetření jsou duležitá ale i v pohodě dokonce i obávaný Pan Weiss není tak zlý jak se zdá, má syce nepříjemné otázky ohledně sexualní orientace nebo to jak se samy v sobě cítíme. Ale je to jeho práce, pak vám rozdá asi 3-4 testy na abc jedná se o IQ test a nejaky povahový nebo neco na zakladě sebevědomí a sebeduvěry a psychiky aby se třeba v testu neukázala schizofrenie nebo jiné poruchy.

5. TESTOSTERON -
3x po půl injekci a pak už celá

6. ROK NA HORMONECH - OPERACE -
a) odstranení prsou -Zdarma, platí pojišťovná b) odstranění dělohy a vaječníků - Zdarma, platí pojišťovna, c)Faloplastika - část zdarma část placená, vytvoření žaludu a koulí - placené