23. Já a Trans? - Komise a další starosti

9. června 2018 v 10:25 | SagiMário |  Transgender Story
"Nebyl jste přihlášen na svém blogu již 3 měsíce" - fajn tak to bych se měl asi už na blogu trochu ozvat a napsal alespon pár vět. takže, od unoru se toho opravdu moc stalo, je mi líto že jsem nepsal ale bylo toho opravdu moc. dozvěděl jsem se že 13.6 - kdy jsem měl zajištěnou komisi byla i jedna ze závěrečných zkoušek. A tak jsem to začal řešit.
zašel jsem za Vychovným poradcem a specialním pedagogem, řekla mi že by to neměl být problém a že by náhradní termín měl být v září někdy nazačátku, řikal jsem si fajn, tak nemusim odkladak komisi až na zaří, a v září si zkoušku tím pádem dodělám, ikdyž už budu na jiné škole.
podotíkám tvrdili to od května..

Včera třídní učitelka přišla s tím, že Závěračná zkouška není v Záři ale až v prosinci, což je půl roku, pro mě s principu naprosto nepochopitelné, budu už půl roku na jiné škole, a učit se jiným věcem než učetnictvím atd. Prostě nwmůžu se přece půl roku učit na "dvě školy" navíc mi to učetnictví nikdy moc nešlo, takže půl roku hroznýho stresu,

Navíc jsem cca v prosinci plánoval operaci...

Komise mne objednala na 13:30 bv Praze, což je pro mne naprosto nevhodný čas, když jsem až s Moravskoslezského kraje, tak jsem hned psal, že to není nejvhodnější doba pro mne a že bych to potřeboval změnit, kupodivu mi napsali že není problém přijít kdy potřebuju a, že mě vemou dřív....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mitsuki Mitsuki | 9. června 2018 v 10:40 | Reagovat

Zdravím, je dobře, že se takhle posouváš dopředu. Myslím, že pokud na té nové škole zmíníš, že zkoušky budeš mít až v prosinci, třeba na to budou brát ohled. Přeji ti štěstí a pevné nervy.

2 anita angelb anita angelb | E-mail | 15. června 2018 v 9:43 | Reagovat

ahoj suprMario ;)
na uctevnicnictvi ja nemam
bunky spis jazyky nevim
proc zrovna tohle delas ..
z nouze nebo te bavi?
no koukam ze komise je
shoviva ( vzhledem na
reci jak vyraduji a pod)
.ono to asi neni komise
pro soc.pojistovnu tam
musis jet kdyz napisi.
tak co je vlastne Ts?
;) preju hezky leto tobe
a tvemu blogu  a hezky
den kdekoliv ses :)
paaa.anita ( mtf ztp)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama