Říjen 2018

26. Já a Trans? - Měsíc blbec

25. října 2018 v 18:10 | SagiMário |  Transgender Story
Dlouho jsem tady nenapsal, ale bylo toho opravdu moc, nová škola, nový lidé, prostě plna hlava starosstí, navíc je nás ve třídě 34 což je na mě docela dost, zničeho nic se ve mě začali objevovat panické ataky od rána s malými pauzami az do noci nemohl jsem ani spát...


Zhruba před začátkem školy jsem dostal termín operace na 19. října, jásal jsem jak nikdy už zhlediska toho, že to o mě v nové škole neruší ani žáci ani učitelé zjevně - ikdyž jsem jim dodaval papiry, tudiž si to zjevně nečetli a trcili me do šaten s muži... takže nastavalo, žádne sundávaní mikin jak v hodinach tak na praxi - na praxi jsme se samozrejme musely oblikat do pracovniho takze vsechno co slo jsem si oblekl už na intru a do trenek narval ponožky (aby to aspon trochu vypadalo)
mikinu si na praxi vubec nesundávám ale kalhoty jsem nucen tudiž nastává ta fáze modle ní se aby nikdo nic nopoznal šup kalhoty dolu a pracovni zase na sebe, na jednu stranu jsem rád že začal podzim a ze na sebe mužu nacpat vrstvy oblečení.

spustili se ve mě hrozné strachy uzkosti a deprese, kazdej den se mi chtělo zvracet a vseho jsem se bal

dva týdny před operací jsem dostal teploty samožřejmě to přihazuji stresu ale doktorka to vzala jinak a hupsla mě na antibiotika s tim že operaci mam odvolat, horko těžko jsem v ordinaci udrzel plač a vztekly ubrečeny jsem vyletěl z ordinace venku jsem se pak totalne sesypal.

představa že budu zase čekat a zase se trapit ve škole, a sam se sebou mě děsila

začal jsem mit tak hrozne ataky a strachy či uzkosti ze jsem se doma porad klepal, porad jsem chtěl někam utéct......
diky bohu jsem měl po třech měsících konecne k psychiatrovi který mi navýšil dávku leku plus nějake leky dopsal, byl to snad jediny clověk ktery pochopil proc mam strach a proč se v ty třídě necejtim tak dobre


nová termín jsem dostal dneska 27.11-2018 hrozně moc se těším tak mi držte palce aby se zase neco nepokazilo

; 16x6 měsícu....